Bonlee ülőgarnitúra 5 részes alumínium szürke
Cikkszám 5031240Termékleírás
Cikkszám 5031240
A Bonlee 5 részes. Az alumíniumból készült, szürke színű, 110 kg teherbírású kerti garnitúra asztallal és 4 székkel rendelkezik, így a kültéri terület tökéletes kiegészítője. Elegáns kialakításával, valamint FSC eukaliptusz fából és alumíniumból készített, kiváló minőségű kivitelezésével ez az ülőgarnitúra nemcsak magasfokú kényelmet, hanem vonzó megjelenést is nyújt. A székek karfával és ergonomikus háttámlával rendelkeznek, valamint 63 cm-es ülésmélységükkel, 45 cm-es ülésmagasságukkal és 58 cm-es ülésszélességükkel elegendő helyet kínálnak a pihenéshez. Ezenkívül az asztalon egy lyuk található, amelybe a napernyő állítható.
Robusztus és tartós
A kerti garnitúra robusztus alumíniumkeretből és textilhuzatból áll. Ez az anyagkombináció hosszú élettartamot és ellenállóképességet biztosít az időjárás hatásaival szemben. A székek összecsukhatók, így könnyen tárolhatók, amikor nincs rájuk szükség. A 110 kg-os maximális teherbírás biztosítja a biztonságos használatot.
A kerti bútorgarnitúra a következőkből áll:
- 2 x szék: (Ma x Sz x Mé) 109 cm x 58 cm x 72 cm
- 1 x asztal: (Ma x Sz x Mé) 75 cm x 166 cm x 90 cm
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876510943,4007873339622,4048126060221
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Eukaliptuszfa |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Felület keret anyaga: | Fa |
| Keret anyag színe: | Szürke |
| Ülésmagasság: | 45 cm |
| Terhelhetőség(kg): | 110 kg |
| Váz anyaga: | Alumínium |
| Ülőgarnitúra típus: | Kerti garnitúra |
| Ülésszélesség: | 58 cm |
| Ülésmélység: | 72 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 48,8 kg |



















