Canera kertibútor garnitúra 4 részes polirattan barna
Cikkszám 3031994Termékleírás
Cikkszám 3031994
A 4 részes Canera garnitúrával kényelembe helyezheti magát kertjében, teraszán vagy erkélyén, és élvezheti a szép időt.
Stílusos, modern kerti bútor
A bútorokat kézzel fonták, ezért minden termék egyedi darab. A polirattan fonás időjárásálló, könnyen tisztítható és természetes megjelenésű. Az anyaga ráadásul rendkívül könnyű. Ez lehetővé teszi a bútorok tetszés szerint mozgatását.
Robusztus asztal könnyen ápolható üveglappal
Az asztal könnyen ápolható üveglappal rendelkezik. Nem csak elegáns, de könnyen tisztítható is.
Porszórt acél váz - robusztus és tartós
Az asztal váza porszórt acélból készült. A speciális bevonat erős védelmet nyújt a felületnek. Ezáltal korrózióálló, rugalmas és hosszú élettartamot biztosít az asztalnak.
Kényelmes ülőpárnák
A csomag tartalmazza a kényelmes, bézs színű ülő- és hátpárnákat. A huzat 100% poliészter, a töltet 4 cm vastag fonott poliészter. Emiatt nemcsak kényelmesek, hanem strapabíróak is, így ideálíask a kültéri használatra.
Próbálja ki az Ön OBI áruházában
Győződjön meg az anyagról és a kiváló minőségről OBI áruházainkban is. Számos OBI áruházunkban vannak mintadarabok, amelyeket kipróbálhat. A helyszínen lévő kollégáink szívesen adnak Önnek tanácsokat, és segítenek a megrendelésnél.
| 2 db fotel, mérete (Ma x Sz x Mé) 76 cm x 60 cm x 60 cm |
| 1 db kanapé mérete (Ma x Sz x Mé) 76 cm x 117 cm x 60 cm |
| 1 db asztal, mérete (Ma x Sz x Mé) 36 cm x 78 cm x 46 cm |
| 3 db ülőpárna |
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124768334,4007873338755
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Polyrattan |
| Váz anyaga: | Acél |
| Ülőgarnitúra típus: | Kerti bútor garnitúra |
| Huzat színe: | Barna |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30,0 kg |
| Magasság: | 105,0 cm |
| Szélesség: | 81,0 cm |
| Mélység: | 35,0 cm |



















