Travessa kerti bútorgarnitúra 8 részes alumínium szürke
Cikkszám 4258976Termékleírás
Cikkszám 4258976
A Travessa sorozat 8 részes kerti bútorgarnitúrája a kert vagy a terasz berendezéséhez használható. Egy asztalból, hat kerti székből és egy napernyőből áll. A négyszögletes kerti asztal acélvázzal és alumínium lappal rendelkezik, amelyet üvegfelület, valamint a napernyő számára kialakított lyuk tesz teljessé. A garnitúra textilhuzattal ellátott székei kényelmes ülőhelyet kínálnak. Ezek több fokozatban állítható háttámlával és 3 cm vastag fejpárnával is rendelkeznek. Ha nem használja őket, helytakarékosan összecsukhatók. A garnitúra részét képező kerek alakú, forgatókaros nyitási mechanizmussal felszerelt napernyő optimálisan illik a formatervhez. 50+ UV-védelem jellemzi. A teljes kerti garnitúra szürke színű.
A kerti bútor garnitúra a következő elemekből áll:
6 db szék, méretük egyenként kb. 85-107,5 cm x 56 cm x 65-101,5 cm (Ma x Sz x Mé)
1 db asztal, mérete kb. 72 cm x 90 cm x 150 cm (Ma x Sz x Mé)
1 db napernyő, mérete kb. 237 cm x 260 cm x 260 cm (Ma x Sz x Mé)
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007876505369,4048124997956
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Huzat anyaga: | Textilén |
| Kartámasszal: | Karfával |
| Keret anyag színe: | Fekete |
| Ülésmagasság: | 44 cm |
| Háttámla magassága: | 107,5 cm |
| Váz anyaga: | Acél |
| Ülőgarnitúra típus: | Kerti garnitúra |
| Huzat színe: | Szürke |
| Kerti székek száma (darab): | 6 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 52,0 kg |
| Magasság: | 72,0 cm |
| Szélesség: | 90,0 cm |
| Mélység: | 150,0 cm |































