CMI Easy mosdó csaptelep kétkaros
Cikkszám 3014446Termékleírás
Cikkszám 3014446
A Ledro termékcsalád kétkaros konyhai csaptelepével a hideg és a meleg víz külön szabályozható. A krómozott, sárgaréz csaptelep klasszikus és egyszerű megjelenésű, és minden berendezési stílushoz illik. Kiváló minőségű perlátorral és bevizsgált zsírzókamrás felsőrészekkel van ellátva. A szükséges csatlakozótömlők megfelelnek a hatályos ivóvízrendeletnek, és a termékhez vannak mellékelve. A kétkaros csaptelep mosogatóra való felszerelésre alkalmas.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873903489
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Csatlakozás módja: | Standard szerelvény (2 csatlakozóval) |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 681 g |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 18,5 cm |





