Kétkaros konyhai csaptelep Ledro krómozott alacsony nyomású
Cikkszám 2999936Termékleírás
Cikkszám 2999936
A Ledro sorozat kétkaros mosogató csaptelepe alacsony nyomású csaptelep, amely pult alatti, nyomásmentes készülékre történő szerelésre alkalmas. A hideg és meleg víz külön szabályozása külön történik. A klasszikus megjelenésű, krómozott szerelvény sárgarézből készült. Kiváló minőségű keverőfúvókával és jóváhagyott zsírzódobozos felsőrésszel rendelkezik. A hatályos rendelkezéseknek megfelelő csatlakozótömlőkkel van felszerelve. Ezek megfelelnek az ivóvízrendelet hatályos előírásainak. A szerelvény alkalmas a konyhai mosogatóra való felszerelésre. A csatlakoztatáshoz szükséges három tömlő a csomag részét képezi. Ezek a szerelvény és a hidegvíz-bevezető, a bojler és a hidegvíz-csatlakozó és a bojler és a csaptelep melegvíz-bevezetője közötti csatlakozást szolgálják.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873903564
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Kivitel: | Mosogatócsaptelep |
| Csatlakozás módja: | Leszorító szerelvény (3 csatlakozóval) |
| Szín: | Króm |
| Elforgatható: | Elfordítható |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 777 g |
| Magasság: | 28,0 cm |
| Szélesség: | 18,5 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |





