OBI szűrőbetét keverőfúvókákhoz M28
Cikkszám 3189040Termékleírás
Cikkszám 3189040
A szűrőbetét a keverőfúvókák tartalék alkatrészeként használható. Fürdőszobai és konyhai szerelvényekben használható. A vízköves keverőfúvókák belső része így újul meg, a régi csővég megtartása mellett. Levegő hozzákeverése által fröcskölésmentes, egyenletes vízsugár jön létre. A beépített szűrő megbízhatóan szűri ki a piszkot és a kisebb szennyeződéseket. A betét műanyagból készült. A csatlakozó mérete M 28. Alkalmazása engedélyezett az ivóvízvezetékekben. A csomag tartalmazza a megfelelő tömítést is.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873900419
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Csatlakozás: | M28 |
| Menet: | M28 |
| Anyag: | Fém |
| Víztakarékosság: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 8 g |
| Magasság: | 1,9 cm |
| Szélesség: | 2,6 cm |
| Mélység: | 2,6 cm |





