OBI víztakarékos feltét tömlővel M22 x M24 x 150 mm krómozott
Cikkszám 3190147Termékleírás
Cikkszám 3190147
A sokoldalú OBI víztakarékos feltét egy hajlékony feltét a konyhai és a szaniter területen lévő csapokhoz. Egyenletes vízsugarat hoz létre, és nagy hatósugárban akadályozza meg a nemkívánatos fröcskölést. A víztakarékos feltétet a csaptelepekhez illő, belső és külső menetes csatlakozóval látták el. M22-es és M24-es menettel is rendelkezik. Kiváló minőségű krómozott anyaga karcállóságával és strapabírásával tűnik ki. A levegő vízbe keverésével a víztakarékos feltét alacsonyabb vízfogyasztást eredményez. Kisebb vízfogyasztás, kényelmetlenség nélkül. A hajlékony, tömlőformájú feltét forgatható csaphosszabbítóként szolgál. Lehetővé teszi a mosogató széles körű kiöblítését, illetve az edények feltöltéséhez szükséges elhelyezést. Hossza 150 mm. Ivóvízhez alkalmazható.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873933066
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Menet: | M22/M24 |
| Anyag: | Műanyag |
| Felület: | Krómozott |
| Víztakarékosság: | Víztakarékos funkció nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 70 g |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 5,5 cm |
| Mélység: | 3,6 cm |





