Einhell kézi fűnyíró GC-HM 300
Cikkszám 4764866Termékleírás
Cikkszám 4764866
Az Einhell GC-HM 300 kézi fűnyíró egy robusztus, funkcionális, motoros meghajtás nélküli fűnyíró, amellyel max. 150 m2-es gyepfelületet is tisztán, csendesen és környezetbarát módon nyírhat. A golyóscsapágyazott késhenger 5 db kiváló minőségű a
A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825651942
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 13 mm |
| Maximális vágásmagasság: | 37 mm |
| Vágásszélesség: | 30 cm |
| Vágási fokozatok száma: | 4 Darab |
| Ajánlott terület: | 150 m²-ig |
| Gyűjtőzsák: | A csomag tartalma |
| Max. kifogható mennyiség, max. fogótérfogat: | 18 l |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,5 kg |
| Magasság: | 30,0 cm |
| Szélesség: | 42,5 cm |
| Mélység: | 126,0 cm |

























