Boltze asztal Burano 55 cm x 25 cm x 55 cm fekete-natúr
Cikkszám 5242409Termékleírás
Cikkszám 5242409
A Boltze Home Burano asztala a rusztikus bájt ötvözi a modern kialakítással. Kiváló minőségű fenyőből (Abies alba), stabil vaslábakkal készült. A fekete és a fa természetes színének kombinációjával nyűgöz le. A kopott megjelenés egyedi karaktert kölcsönöz az asztalnak, míg a négyzet alakú forma ideális társas összejövetelekhez. Az étkező vagy a nappali tökéletes középpontja.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076518807
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Asztallap anyaga: | Fa |
| Asztalláb anyaga: | Fém |
| Forma: | Négyszögletes |
| Tömör fa: | Nem tömörfa |
| Váz díszítése/színe: | Fekete |
| Magasság: | 55 cm |
| Asztallap díszítése/színe: | Natúr |
| Kihúzható: | Asztal, nem kihúzható |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Lábak színe: | Fekete |
| Lábak anyaga: | Fém |
| Felületkezelés: | Festett |
| Helytakarékos: | Nem összetolható |
| Push-to-Open funkció: | Push-to-Open funkció nélkül |
| Stílusirányzat: | Klasszikus |
| Elemek száma: | 1 Darab |
| Polcok mennyisége: | 0 Darab |
| Átmérő (cm): | 25 |
| Állítható magasságú: | Nem állítható magasságú |
| Finom záródás: | Lágyan záródó funkció nélkül |
| Tárolórekeszek: | 0 |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,75 kg |
| Magasság: | 55,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 55,0 cm |



