Boltze Rosalio asztalka
Cikkszám 5396163Termékleírás
Cikkszám 5396163
A Rosalio kerek formájával és kifejező zöld színével nyűgöz le. A matt felületű Fibreclay anyag nemcsak modern megjelenést biztosít, hanem kellemes nyugalmat áraszt bármilyen helyiségben. A kézzel készített asztalka igazán stílusos és nagy hangsúlyt fektet a részletekre. 40 cm magas és 35 cm átmérőjű, így harmonikusan illeszkedik lakókörnyezetébe, diszkrét felülete kiemeli különleges stílusjegyeit.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076711543,4066076528943
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 35 cm |
| Hossz: | 35 cm |
| Forma: | Kerek |
| Tömör fa: | Nem tömörfa |
| Váz díszítése/színe: | Zöld |
| Magasság: | 40 cm |
| Asztallap díszítése/színe: | Zöld |
| Személyek száma: | 2 Darab |
| Kihúzható: | Asztal, nem kihúzható |
| Max. teherbírási képesség: | 120 kg |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,6 kg |
| Magasság: | 40,0 cm |
| Szélesség: | 35,0 cm |
| Mélység: | 40,0 cm |



