Safari Lodge kisasztal kerek 45 cm x 45 cm átmérő természetes színű
Cikkszám 4460143Termékleírás
Cikkszám 4460143
A Safari Lodge kollekcióba tartozó szép rattan hatású kisasztal természetes színű vázzal és kerek asztallappal rendelkezik. A beltéri használatra szánt kisasztal elhelyezhető az olvasósarokban, a kanapé mellett vagy szabadtéren is. A kisméretű bútor rakodófelületként és dekorációs elemként egyaránt használható. Természetes rattanból készült. A kisasztal magassága 45 cm, átmérője pedig 43 cm.
Safari Lodge - trendkollekció, amely szavanna hangulatot teremt
Vadállatok, hatalmas pálmafák és természetes anyagok fényűző, arany elemekkel kombinálva - ezeket a központi elemeket egyesíti Safari Lodge trendünk. Leopárdmintás elemek teszik teljessé a szafari-dzsungel megjelenést. Itt a tavasz színárnyalatain van a hangsúly: világoszöld, zsálya, mustár és világossárga. Csillapítsd a távoli országok kalandjai iránt érzett vágyad, és teremts szafari hangulatot otthonodban.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871403356
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 43 cm |
| Hossz: | 43 cm |
| Asztallap anyaga: | Rattan |
| Asztalláb anyaga: | Rattan |
| Váz díszítése/színe: | Natúr |
| Magasság: | 45 cm |
| Kihúzható: | Asztal, nem kihúzható |
| Max. teherbírási képesség: | 50 kg |
| Görgőkkel: | Görgők nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 43,0 cm |
| Mélység: | 43,0 cm |









