Kis meténg magasság kb. 5 cm - 10 cm cserép kb. 1,5 l Vinca
Cikkszám 4052528Termékleírás
Cikkszám 4052528
A kis télizöld (Vinca minor) fajtái különböző színű virágokat hoznak. A kis télizöld májusban virágzik, és gyakran szeptemberi utóvirágzással örvendezteti meg tulajdonosát. Egy örökzöld növényről van szó, melynek hajtásai hosszúak, alacsonyan terülnek szét, és gyökereket is képeznek. Kiváló talajtakaró a napos és az árnyékos helyeken is. A növény minden művelt kerti talajt elvisel, a talajtömörítést azonban feltétlenül kerülni kell.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4017442007760
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Növénytávolság: | 20 - 30 cm |
| Ápolási igény: | Igénytelen |
| Virágok: | Virággal |
| max. növési magasság cm-ben: | 10 cm |
| Éves növekedés: | Középgyorsan növő (30 - 40 cm) |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Élőhely: | Mindenhová |
| Edény átmérője: | 13 cm |
| Aktuális növényszélesség: | 10 - 20 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 5 - 10 cm |
| Télálló: | Télálló |
| a növények fő felhasználási területe: | Talajtakarók |
| Ehető: | Nem ehető |
| Hőségtűrő: | Nem hőtűrő |
| Növekedési forma: | Talajtakaró |
| A virágzás vége: | Május |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Csigának ellenálló: | Csigának ellenálló |
| Trágyázás: | Tavasszal trágyázza |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,50 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!







