Lapostetős szimpla kocsibeálló fa 495 cm x 303 cm x 228 cm
Cikkszám 3801693Termékleírás
Cikkszám 3801693
A lapostetős szimpla kocsibeálló egyszerű, modern formatervezésével és a kiváló minőségű gyártással kiváló választás. Északi fenyőből készült és klasszikus időjárás elleni védelem az Ön járműve számára. A kocsibeállót a komplett szerelési készlettel és szerelési anyagokkal, valamint részletes összeszerelési útmutatóval együtt szállítjuk.
Kocsibeálló fából stabil szerkezettel
A tető rögzítése nemesacélból készült tetőfedő csavarokkal és formázott tömítőgyűrűkkel történik. A gyámgerenda és a hosszanti szarufák nagy stabilitást kölcsönöznek a tetőnek, a könyökfa pedig megfelelően merevíti. A kocsibeállót statikailag 85 kg/m2 hóterhelésre tervezték. A hat darab 9 cm x 9 cm vastag oszlopnak köszönhetően a kocsibeálló nagyon stabil.
Robusztus északi fenyőből és időjárásálló PVC-ből készült lapostetővel
A fenyőt kazánnyomáson impregnálták. Ennek köszönhetően a kocsibeálló jól védett a kártevők támadása és a gombafertőzés ellen. A lapostető PVC-ből készült tetőfedő anyaggal van befedve, így a tető ellenáll az UV-sugárzásnak és az időjárás hatásainak.
Tágas parkolóhely
A szimpla kocsibeálló teljes szélessége 300 cm, teljes hosszúsága pedig 500 cm. A behajtó 250 cm széles és 210 cm magas. A kocsibeálló így elegendő helyet biztosít gépjárműve elhelyezéséhez.
Infók dióhéjban
- Hat darab 9 cm x 9 cm vastag oszlop
- Rögzítés nemesacélból készült tetőfedő csavarokkal és formázott tömítőgyűrűkkel
- 85 kg/m2 hóterhelésre tervezve
- UV- és időjárásálló lapostető PVC-ből
- A tartószerkezet kazánnyomáson impregnált fenyőből készült
- Szerelési anyaggal és részletes összeszerelési útmutatóval
Tudnivalók a hóterhelési zónákkal és az engedélyeztetéssel kapcsolatban
Kérjük, érdeklődjön az illetékes építésügyi hatóságnál, hogy szükséges-e építési engedély, és előzetesen érdeklődjön az illetékes helyen, hogy melyik hóterhelési zónához tartozik az a hely, ahová tervezi a kocsibeállót.
A gyártó adatai
STELMET S.A.
Gorzowska 20
PL
65-001 Zielona Góra
serwis-stl@stelmet.com
5900886507943,4021452012225
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Alapterület: | 15 m² |
| Szélesség elölnézet: | 303 cm |
| Tetőgerinc magassága: | 228 cm |
| Bejáró szélessége: | 250 cm |
| Bejáró magassága: | 213 cm |
| Hó terhelés: | 76 kg/m² |
| Oszlopvastagság: | 9 x 9 cm |
| Fafajta: | Fenyő |
| Anyagkonstrukció: | Fa |
| Felületkezelés: | Nyomás alatt impregnált |
| Tetőfedő anyag: | PVC tetőlemezek |
| Típus: | Szimpla kocsibeálló |
| Tető anyaga: | PVC |
| Tető vastagsága: | 1,2 mm |
| Szélesség_oldalnézet: | 495 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 170,0 kg |
| Magasság: | 2,28 m |
| Szélesség: | 3,03 m |
| Mélység: | 4,95 m |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.
















