LUX CV fejező fűrészlap 250 mm x 30 mm / 20 mm 80 fogú
Cikkszám 3176393Termékleírás
Cikkszám 3176393
250 mm x 30/20 mm-es lefejező fűrészlap speciálisan félig rögzített és rögzített fejező fűrészekhez alkalmas. A fűrészlap a 80 terpesztett és élezett fogával ideális puhafa és furnérlemez, valamint panelek és idomdeszkák vágására. A fejező fűrészlap negatív befogási szöge gondoskodik a munkadarabon elérhető optimális eredményről. A furat a mellékelt szűkítőgyűrű segítségével 20 mm-re csökkenthető.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871175680,4007871104970
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget Használjon védőkesztyűt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 1 Darab |
| Max. fordulatszám: | 5 000 U/perc |
| Fogazás: | 100 Darab |
| Felfogó átmérője: | 250 mm |
| Alkalmas a következőkre: | Fa |
| Anyag: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 660 g |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 2 mm |





