LUX körfűrészlap 25 cm x 3 cm HM
Cikkszám 3176591Termékleírás
Cikkszám 3176591
A kézi fűrészhez használható, 25 cm x 3 cm-es LUX-TOOLS HM körfűrészlap ideális puha-, kemény- és egzotikus fák (az erezettel párhuzamosan és arra merőlegesen), valamint rétegelt lemezek, furnérok, asztaloslemezek, gipszkarton és tömörfalapok vágásához. Az ellenálló gyorsvágó fűrészlap 80 keményfém foggal rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871176649,4007871105052
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget Használjon védőkesztyűt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 1 Darab |
| Max. fordulatszám: | 5 500 U/perc |
| Fogazás: | 80 Darab |
| Felfogó átmérője: | 250 mm |
| Alkalmas a következőkre: | Fa |
| Anyag: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 270 g |
| Magasság: | 25,0 cm |
| Szélesség: | 25,0 cm |
| Mélység: | 5 mm |







