LUX körfűrészlap 31,5 cm x 3 cm keményfém
Cikkszám 3176450Termékleírás
Cikkszám 3176450
A 31,5 cm x 3 cm-es LUX-TOOLS keményfém körfűrészlap ideális helyhez kötötten működő körfűrészekhez. A keményfémmel bevont fűrészlap kiválóan alkalmas puha-, kemény- és egzotikus fák (párhuzamos és merőleges), valamint rétegelt lemezek, furnérok, asztaloslemezek, gipszkarton és tömörfalapok vágásához. Az ellenálló gyorsvágó lap 38 foggal rendelkezik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871104994,4007871176243
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget Használjon védőkesztyűt
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Tartalom: | 1 Darab |
| Max. fordulatszám: | 4 500 U/perc |
| Fogazás: | 38 Darab |
| Felfogó átmérője: | 315 mm |
| Alkalmas a következőkre: | Fa |
| Anyag: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,41 kg |
| Magasság: | 31,5 cm |
| Szélesség: | 31,5 cm |
| Mélység: | 3 mm |







