Gardena levegőztető Combisystem "Boy"
Cikkszám 9200411Termékleírás
Cikkszám 9200411
A Gardena Combisystem "Boy" levegőztető tökéletes megoldás lehet a gyepből a moha, a gyomok és az elfilcesedett fű eltávolításához. A levegőztető javítja a gyep víz -, levegő - és tápanyagellátását. Fogai nemesített, rozsdamentes rugóacélból készültek. A speciális csúszóbordás kések néhány mm-re a talajba hatolva eltávolítják az elfilcesedett, elhalt növénymaradványokat. A speciális bordázatú, nagy kerekek és a hengertengely megkönnyítik a munkát. A "Boy" levegőztető bármely Gardena Combisystem nyélre felhelyezhető, a Gardena a 180 cm-es nyelet javasolja, testmagasságtól függően.
A szerszám munkaszélessége 32 cm.
Tipp: a levegőztetés intenzív kezelésnek számít, egy alkalommal javasolt elvégezni tavasszal és ősszel.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500339506
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Gyomkiszúrók |
| Felhasználás: | Gyomlálás |
| Minimális munkaszélesség: | 32 cm |
| Maximális megmunkálási méret: | 32 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,90 kg |
| Magasság: | 15,5 cm |
| Szélesség: | 26,3 cm |
| Mélység: | 46,0 cm |















