Gardena vágógereblye Combisystem
Cikkszám 9200643Termékleírás
Cikkszám 9200643
A Gardena combisystem vágógereblye a két különböző fogazásnak köszönhetően univerzálisan használható, és két szerszámmal is felér. Az egyik oldalán található hegyes fogakkal, néhány milliméternyire a talajba hatolva 35 cm munkaszélességben képes eltávolítani a mohát és az elfilcesedett füvet.
A gereblyét megfordítva, a lekerekített, sűrű fogazat levelek, szemét és kövek összegereblyézéséhez használható. Valamennyi kés horganyzott és sajtolt, így korrózió ellen védett.
A vágógereblye valamennyi Gardena combisystem nyélre felszerelhető. A Gardena a 180 cm-es nyélhosszúságot javasolja, testmagasságtól függően.
A gyártó adatai
GARDENA Germany AB
PO Box 160 89
SE-103 92 Stockholm
service-partner@gardena.com
4078500339209
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Gereblye |
| Felhasználás: | Gereblye |
| Minimális munkaszélesség: | 19,5 cm |
| Maximális megmunkálási méret: | 35 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 930 g |
| Magasság: | 13,5 cm |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Mélység: | 35,5 cm |





