Natura komposzt emelt ágyásokra 50 l
Cikkszám 4460945Termékleírás
Cikkszám 4460945
A készítmény típusa: Termesztő közeg - közepes szervesanyagtartalmú virágföld. A Natura Komposzt emelt ágyásokra szerves trágya, közepes szervesanyag-tartalommal. Természetes növényi eredetű alapanyagok komposztálásával készül, dolomitos mészkő hozzáadásával.
A gyártó adatai
AGRO CS Slovakia a.s.
Námestie republiky 5
98401 Lučenec
odbyt@agrocs.sk
8586009641908
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felhasználási terület: | Kert/kültér |
| Csomag tartalma: | 50 l |
| Tőzeg: | Tőzegmentes |
| Biogazdálkodásra alkalmas: | Biogazdálkodásra alkalmas |
| Szemcseméret: | Finom (20 mm-ig) |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18,9 kg |
| Magasság: | 84,0 cm |
| Szélesség: | 37,0 cm |
| Mélység: | 8,4 cm |





