Konyhai komposztáló vödör
Cikkszám 5443247Termékleírás
Cikkszám 5443247
A háztartásokban keletkező konyhai hulladékok újrahasznosítására és átalakítására.
A gyártó adatai
Greenman Kft
Házgyári út 16
8200 Veszprém
rendeles@greenman.hu
5999884454687
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Űrtartalom: | 16,0 l |
| UV-álló: | UV-álló |
| Szín: | Bézs-szürke |
| Szellőztetés: | Lyukak nélkül |
| A kivételi nyílások száma: | 2 Darab |
| Fedél: | Fedéllel |
| Anyag: | Műanyag |
| Időjárásálló: | Időjárásálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 41,0 cm |
| Szélesség: | 31,0 cm |
| Mélység: | 31,0 cm |







