Briloner Fiche konnektorba dugható spotlámpa fehér
Cikkszám 4354866Termékleírás
Cikkszám 4354866
A Fiche sorozatú, egyágú konnektorba dugható lámpát visszafogott formaterv és funkcionalitás jellemzi. A praktikus, fémből és műanyagból készült lámpa forgatható és dönthető lámpafejjel rendelkezik. Emellett a lámpa egy kapcsolóval is rendelkezik.
Az E14-es foglalatú lámpa legfeljebb 25 wattos izzóval használható.
A csomag nem tartalmaz izzót.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707156116
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Fehér |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | Izzó nélkül |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Cikk izzó nélkül |
| Fényforrások száma: | 1 |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | E14 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 25 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 10,5 cm |
| Szélesség: | 7,0 cm |
| Mélység: | 11,5 cm |





