Briloner LED-es konnektorba dugható lámpa titánszínű
Cikkszám 4354924Termékleírás
Cikkszám 4354924
Ezzel a praktikus LED-es konnektorba dugható lámpával tudatosan modern stílust varázsolhat otthonába. A fémből és titánszínű műanyagból készült lámpa forgatható és dönthető lámpafejjel rendelkezik. A lámpa emellett kapcsolóval is rendelkezik. A csomag egy GU10-es, 3 wattos LED-es izzót is tartalmaz. A LED-ek élettartama hosszú, 25 000 óra, és 3000 K színhőmérsékletű, melegfehér fényt sugároznak.
A gyártó adatai
Briloner Leuchten GmbH & Co. KG
Am Steinbach 14
59872 Meschede
kundenservice@briloner.com
4002707302254
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Stílusirányzat: | Modern |
| Szín: | Ezüst |
| Váz anyaga: | Fém |
| Ernyő anyaga: | Műanyag |
| Forma: | További formák |
| Izzóval együtt: | LED |
| Az izzó cserélhető: | Cserélhető izzó |
| Fényszín: | Melegfehér (2.700 - 3.300 kelvin) |
| Fényforrások száma: | 1 |
| Fényáram lumenben: | 250 lm |
| IP védelmi osztály: | IP20 |
| Mozgásérzékelő: | Mozgásérzékelő nélkül |
| Fényerő szabályzás: | A fényerősség nem szabályozható |
| Közvetett világítás: | Közvetlen fény |
| Foglalat: | GU10 |
| Távirányító: | Távirányító nélkül |
| Éjszakai fény hatás: | Éjszakai fény hatás nélkül |
| Csillagos ég funkció: | Csillagos ég hatás nélkül |
| Állítható magasság: | Nem állítható magasságú |
| Kapcsoló: | Kapcsolóval |
| Max. teljesítmény lámpánként: | 3 W |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 215 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
| Szélesség: | 6,5 cm |
| Mélység: | 11,0 cm |







