Dekor falpanel Oliva 955 mm x 480 mm x 0,3 mm
Cikkszám 5221650Termékleírás
Cikkszám 5221650
PVC dekor fali paneleket olyan helyiségekbe ajánljuk, ahol nem csak a modern megjelenés, hanema praktikum is fontos.A panelek könnyen méretre vághatóak, és oldószer mentes barkács- vagy PVC ragasztóval esetleg erős kétoldalú ragasztószalaggal is rögzíthetőek. Intenzív hő hatását kerüljük az alkalmazásakor. A felrakáshoz nem szükséges különösebb szakértelem. Mivel teljesen vízállóak, így tökéletes megoldás lehet vizes helyiségekbe. A panel mérete 98 cm x 48 cm x 0,3 cm
A gyártó adatai
Unic Spot Kft.
Szabadság út 5
2370 Dabas
info@unicspot.com
5999058321623
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Magasság: | 480 mm |
| Szereléstechnika: | Ragasztás |
| Sarkok: | Hegyes |
| Hőálló: | Nem hőálló |
| Anyag: | PVC |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
| Magasság: | 48,0 cm |
| Szélesség: | 95,5 cm |





