Dekor falpanel
Cikkszám 4387643Termékleírás
Cikkszám 4387643
Dekoratív megjelenést biztosít minden helyiségben. A rögzítése nem igényel szaktudást. Praktikusan, egyéni méretre szabható.
A gyártó adatai
Unic Spot Kft.
Szabadság út 5
2370 Dabas
info@unicspot.com
5999058321425,4623720667399
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szereléstechnika: | Ragasztás |
| Anyagvastagság: | 3 mm |
| Sarkok: | Hegyes |
| Hőálló: | Nem hőálló |
| Vízfröccsenés elleni védelem: | Fröccsenésálló |
| Hordozólap van: | Hordozólap nincs |
| LED világítással: | LED-es világítás nélkül |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300 g |
| Magasság: | 95,5 cm |
| Szélesség: | 48,0 cm |
| Mélység: | 3 mm |







