Kaindl konyhai hátfal 64x1,5 cm Beton Art/Pietra Grey max. hossz 4,1 m méteráru
Cikkszám 4613535Termékleírás
Cikkszám 4613535
A Kaindl 64 cm x 1,5 cm méretű, Beton Art/Pietra Grey színű konyhai hátfal a tökéletes falburkolat. Kiváló minőségű díszítő panelekből állnak, dekoratív és könnyen tisztítható csempehelyettesítőként funkcionálnak. A Kaindl konyhai hátfal talptakaróként is használható.
Méteráruként kerül értékesítésre. Kérjük, rendeljen az áruházban.
A gyártó adatai
M. Kaindl GmbH
Kaindlstraße 2
5071 Wals
office@kaindl.com
9005479057983
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szélesség: | 4 100 mm |
| Magasság: | 640 mm |
| Motívum: | Beton művészet |
| Szereléstechnika: | Csavarozás vagy ragasztás |
| Anyagvastagság: | 15 mm |
| Hőálló: | Hőálló |
| Anyag: | Forgácslap |
| Hordozólap van: | Hordozólap van |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 28,2 kg |
| Magasság: | 1,5 cm |
| Szélesség: | 64,0 cm |
| Mélység: | 4,10 m |





