Boltze alátét BBQ 4 részes 1,7 cm x 10,5 cm x 10,5 cm 2-féle változatban bézs
Cikkszám 5240726Termékleírás
Cikkszám 5240726
A Boltze Home BBQ alátét a praktikus funkcionalitást ötvözi a stílusos kialakítással. Kínai paratölgyből és MDF-ből készült, és vonzó mintával rendelkezik, bézs, fekete és szürke színben. Az étkezőbe, a nappaliba vagy a konyhába alkalmas praktikus négyes készletben megvédik a felületeket és egyúttal elegáns hangulatot teremtenek otthonában.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076517541,4066076479320
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Típus: | Cserépalátét |
| Design: | Mintás |
| Alkalmazási terület: | Védelem |
| Anyag: | Fa |
| Tartalom (darab): | 4 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30 g |
| Magasság: | 1,7 cm |
| Szélesség: | 10,5 cm |
| Mélység: | 10,5 cm |







