Boltze szalvétatartó Ria 5 cm x 19 cm x 18 cm fehér
Cikkszám 5241013Termékleírás
Cikkszám 5241013
A Ria szalvétatartó az étkező vagy a konyha stílusos kiegészítője. Festett vasból készült, elegáns fehér színével és praktikus négyszögletes formájával nyűgöz le. A tartó biztosítja, hogy szalvétái mindig kéznél legyenek és tárolásuk rendezett legyen. A Ria segítségével modern hangulatot teremthet az asztalán, és a funkcionalitást kombinálhatja a vonzó kialakítással.
A gyártó adatai
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076518616
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fehér |
| Típus: | Szalvétatartó |
| Design: | Uni |
| Alkalmazási terület: | Tárolás |
| Anyag: | Fém |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 220 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 19,0 cm |
| Mélység: | 18,0 cm |



