Curver Fresh&Go ételtartó 2 l
Cikkszám 4773057Termékleírás
Cikkszám 4773057
Praktikus élelmiszertartó, -tároló vagy -hordozó doboz a Curvertől. A tál átlátszó, kék fedéllel. Az edény térfogata 2 liter.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253920555038
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Sötétkék |
| Tartalom (ml): | 2 000 ml |
| Alkalmazási terület: | Tárolás |
| Anyag: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 146 g |
| Magasság: | 7,2 cm |
| Szélesség: | 16,7 cm |
| Mélység: | 25,6 cm |





