Curver Fresh&Go ételtartó kék 0,25 l + 0,8 l + 1,7 l, 3 db
Cikkszám 4773081Termékleírás
Cikkszám 4773081
Ételtartó készlet a Curvertől. A dobozok kiváló minőségű műanyagból készültek. Mikrohullámú sütőben is használhatóak, de csak fedél nélkül. Fagyasztóba vagy hűtőszekrénybe is elteheti.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253928924027
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Sötétkék |
| Alkalmazási terület: | Tárolás |
| Anyag: | Műanyag |
| Tartalom (darab): | 3 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 204 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Mélység: | 19,5 cm |





