Curver Fresh & Go szögletes ételtartó 1,7 l
Cikkszám 4773016Termékleírás
Cikkszám 4773016
Az az ételtartó, amely időtálló, sohasem hagy cserben. Az univerzális formáinak és méretének köszönhetően különböző termékeket, félkész, sőt, készételeket tárolhat bennük. Nem csak a szekrényben vagy a konyhaasztalon, de a hűtőszekrényben is tárolható és a mikrohullámú sütőben is használható. A magas és alacsony hőmérsékletnek ellenálló műanyagnak köszönhetően mosogatóban is elmosható. A speciális profilú fedelek megkönnyítik az ételtárolók nyitását. Válassza a legjobb minőséget és a kényelmes használatot.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253920561015
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Sötétkék |
| Tartalom (ml): | 1 700 ml |
| Alkalmazási terület: | Tárolás |
| Anyag: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 108 g |
| Magasság: | 7,0 cm |
| Szélesség: | 19,5 cm |
| Mélység: | 19,5 cm |





