Curver Fresh & Go tégla ételtartó 5 l
Cikkszám 4773073Termékleírás
Cikkszám 4773073
Az az ételtartó, amely időtálló, sohasem hagy cserben. Az univerzális formáinak és méretének köszönhetően különböző termékeket, félkész, sőt, készételeket tárolhat bennük. Nem csak a szekrényben vagy a konyhaasztalon, de a hűtőszekrényben is tárolható és a mikrohullámú sütőben is használható. A magas és alacsony hőmérsékletnek ellenálló műanyagnak köszönhetően mosogatóban is elmosható. A speciális profilú fedelek megkönnyítik az ételtárolók nyitását. Válassza a legjobb minőséget és a kényelmes használatot.
A gyártó adatai
KETER Poland Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 212 A
02-486 Warsaw
gpsr.ketereu@keter.com
3253923071016
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Sötétkék |
| Tartalom (ml): | 5 000 ml |
| Alkalmazási terület: | Tárolás |
| Anyag: | Műanyag |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 240 g |
| Magasság: | 13,0 cm |
| Szélesség: | 19,9 cm |
| Mélység: | 29,9 cm |





