Fackelmann Essential Merőkanál 33 cm
Cikkszám 5357595Termékleírás
Cikkszám 5357595
Az Essential termékcsalád részeként ez a merőkanál tökéletes választás mindennapi használatra. Rozsdamentes acél kialakítása tartós, ellenáll a korróziónak, és hosszú élettartamot biztosít. Ergonomikus, csúszásmentes fogóval rendelkezik a kényelmes használat érdekében. A kanál mély kialakítása ideálissá teszi levesek, szószok és más folyékony ételek tálalására. Mosogatógépben is biztonságosan tisztítható, így megkönnyíti a mindennapi konyhai munkát.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033190800
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Kék |
| Típus: | Merőkanál |
| Anyag: | Műanyag és rozsdamentes acél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 104 g |
| Magasság: | 37,0 cm |
| Szélesség: | 9,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |





