Glossy köthető füles uzsonna tasak 3 literes 100 db
Cikkszám 5366091Termékleírás
Cikkszám 5366091
Uzsonna tasak 3 literes 100 db/csomag.
A gyártó adatai
Sydnex Kft
Hársfa u. 4
3565 Tiszalúc
info@sydnex.hu
5997446588887
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Átlátszó |
| Alkalmazási terület: | Tárolás |
| Anyag: | Polietilén (PE) |
| Tartalom (darab): | 100 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 216 g |
| Magasság: | 5,0 cm |
| Szélesség: | 20,5 cm |
| Mélység: | 5,0 cm |



