Mosó- / liszt szita extra finomságú
Cikkszám 5173869Termékleírás
Cikkszám 5173869
Mosó- / liszt szita, extra finomságú.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033283137
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Ezüst |
| Alkalmazási terület: | Előkészítés |
| Anyag: | Acél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 149 g |
| Magasság: | 19,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 6,0 cm |



