Nirosta Reggeliző kés 20 cm Basic
Cikkszám 5020326Termékleírás
Cikkszám 5020326
Nirosta Reggeliző kés 20 cm Basic.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033436083
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Típus: | Pengék |
| Anyag: | Nemesacél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 32 g |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 2,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |









