Nirosta zöldségkés
Cikkszám 3989019Termékleírás
Cikkszám 3989019
Nirosta zöldségkés.
A gyártó adatai
Fackelmann GmbH + Co. KG
Sebastian-Fackelmann-Str. 6
91217 Hersbruck
service@fackelmann.com
4008033417129
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Barna |
| Típus: | Pengék |
| Alkalmazási terület: | Előkészítés |
| Anyag: | Nemesacél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20 g |
| Magasság: | 9 mm |
| Szélesség: | 4,8 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |







