Sütemény kivágó,hullócsillag,horganyzott
Cikkszám 5173901Termékleírás
Cikkszám 5173901
Sütemény kivágó,hullócsillag,horganyzott.
A gyártó adatai
Zenker Backformen GmbH & Co. KG
Fritz-Mayer-Straße 7
86551 Aichach
service@zenker-backformen.com
4044935077689
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Ezüst |
| Design: | Mintás |
| Alkalmazási terület: | Formák |
| Anyag: | Acél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 10 g |
| Magasság: | 1,7 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 3,6 cm |



