Tésztavágó Dein Brot
Cikkszám 5174016Termékleírás
Cikkszám 5174016
Tésztavágó Dein Brot.
A gyártó adatai
Zenker Backformen GmbH & Co. KG
Fritz-Mayer-Straße 7
86551 Aichach
service@zenker-backformen.com
4044935073193
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Ezüst |
| Alkalmazási terület: | Sütés |
| Anyag: | Fa és rozsdamentes acél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 161 g |
| Magasság: | 17,0 cm |
| Szélesség: | 18,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |



