Zenker kuglóf sütőforma 18 cm
Cikkszám 4799748Termékleírás
Cikkszám 4799748
Zenker kuglóf sütőforma 18 cm.
A gyártó adatai
Zenker Backformen GmbH & Co. KG
Fritz-Mayer-Straße 7
86551 Aichach
service@zenker-backformen.com
4044935076880
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Alkalmazási terület: | Sütés |
| Anyag: | Acél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 252 g |
| Magasság: | 23,5 cm |
| Szélesség: | 18,5 cm |
| Mélység: | 10,5 cm |











