Zenker Linzerkiszúró szett szív & csillag
Cikkszám 5553086Termékleírás
Cikkszám 5553086
Zenker "The Candy Shop" 3 darabos linzerkiszúró készlet klasszikus szív- és csillag alakú linzer sütikhez. rozsdamentes acélból készült, elegáns ezüst színben - tartós és kiváló minőségű.
A praktikus 3,8 x 3,8 x 2 cm-es méreteknek köszönhetően a kivágása gyerekjáték. Mosogatógépben mosható a gyors és egyszerű tisztítás érdekében. Szép ajándékkártyán csomagolva, hellyel a személyre szabott feliratnak - ideális karácsonyi ajándéknak.
A gyártó adatai
Zenker Backformen GmbH & Co. KG
Oberbernbacher Weg 4
86551 Aichach
iroda@fackelmann.hu
4008033464932
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Ezüst |
| Típus: | Kivágók |
| Alkalmazási terület: | Sütés |
| Anyag: | Nemesacél |
| Tartalom (darab): | 3 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 33 g |
| Magasság: | 3,8 cm |
| Szélesség: | 3,8 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |





















