Zenker süteménykiszúró linzer inox
Cikkszám 4517041Termékleírás
Cikkszám 4517041
A ZENKER linzerkiszúró készlet három különböző formát tartalmaz, amelyek ideálisak klasszikus linzer- és aprósütemények készítéséhez. Rozsdamentes acél kivitele pontos kiszúrást és hosszú élettartamot biztosít.
A gyártó adatai
Zenker Backformen GmbH & Co. KG
Fritz-Mayer-Straße 7
86551 Aichach
service@zenker-backformen.com
4008033448338
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Ezüst |
| Típus: | Kivágók |
| Átmérő (cm): | 5,5 cm |
| Alkalmazási terület: | Sütés |
| Anyag: | Nemesacél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 34 g |
| Magasság: | 22,7 cm |
| Szélesség: | 11,7 cm |
| Mélység: | 3,5 cm |

















