Zenker Süteménykiszúró "mézeskalácsember
Cikkszám 5553094Termékleírás
Cikkszám 5553094
Zenker "Candy Shop" dombornyomott sütiformája finom karácsonyi sütikhez.
A divatos mézeskalács ember motívum (8,2 x 6,5 x 2 cm) változatosságot és szórakozást visz a sütialkotásokba.
A robusztus, rozsdamentes acél elegáns ezüst bevonattal tartósságot és könnyű használatot biztosít.
A finom belső dombornyomás kreatív díszítéseket inspirál cukormázzal, csokoládéval vagy színes szórócukorral.
Tartalmaz egy szeretettel tervezett ajándékkártyát névre szóló lehetőséggel - ideális ajándékozáshoz.
A gyártó adatai
Zenker Backformen GmbH & Co. KG
Oberbernbacher Weg 4
86551 Aichach
iroda@fackelmann.hu
4008033464864
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Ezüst |
| Típus: | Kivágók |
| Alkalmazási terület: | Sütés |
| Anyag: | Nemesacél |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 27 g |
| Magasság: | 8,2 cm |
| Szélesség: | 6,5 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |



















