Zenker Süteménykiszúró szett "mikulás"
Cikkszám 5553110Termékleírás
Cikkszám 5553110
Zenker "Mikulás és bajusz" karácsonyi sütiforma készlet kreatív sütiötletekhez
Praktikus méretek (8,8 x 8 x 1,9 cm) a könnyű használatért
Ezüst színű 18/0 rozsdamentes acélból készült Mikulás fej és bajusz formázók, robusztus és tartós
Rozsdamentes és mosogatógépben mosható a könnyű tisztítás érdekében
Ünnepi ajándékkártyán érkezik, amelyben személyre szabott üzenet is elfér - tökéletes ajándékozáshoz
A gyártó adatai
Zenker Backformen GmbH & Co. KG
Oberbernbacher Weg 4
86551 Aichach
iroda@fackelmann.hu
4008033464857
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Ezüst |
| Típus: | Kivágók |
| Alkalmazási terület: | Sütés |
| Anyag: | Nemesacél |
| Tartalom (darab): | 2 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 27 g |
| Magasság: | 8,8 cm |
| Szélesség: | 7,8 cm |
| Mélység: | 1,9 cm |





















