Zenker sütőlap tartós 33 cm x 40 cm ezüst
Cikkszám 4799664Termékleírás
Cikkszám 4799664
Zenker sütőlap, tartós 33 cm x 40 cm ezüst .
A gyártó adatai
Zenker Backformen GmbH & Co. KG
Fritz-Mayer-Straße 7
86551 Aichach
service@zenker-backformen.com
4008033620505
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Szín: | Fekete |
| Típus: | Tartós sütőfólia |
| Design: | Uni |
| Alkalmazási terület: | Sütés |
| Tartalom (darab): | 1 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 18 g |
| Magasság: | 37,0 cm |
| Szélesség: | 8,0 cm |
| Mélység: | 2,0 cm |







