Bazsalikom cserépátmérő: kb. 11 cm
Cikkszám 3816246Termékleírás
Cikkszám 3816246
A bazsalikom (Ocimum basilicum) aromás, friss és jellegzetes ízű. A napos hely és a vízáteresztő, tápanyagokban gazdag talaj teremti meg az ideális növekedés feltételeit. A bazsalikomot nagyon gyakran pestóhoz vagy paradicsommal párosítva használják a konyhában.
Áprilistól novemberig
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4011261033986,4002420715997
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Betakarítás kezdete: | Április |
| Íz: | Friss, aromás |
| Élőhely: | Napos |
| Aktuális növénymagasság: | 5 - 10 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 30 cm |
| Edény átmérője: | 11 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Bio: | Nem bio |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 100 g |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





