Bazsalikom cserépátmérő: kb. 12 cm
Cikkszám 3622420Termékleírás
Cikkszám 3622420
A bazsalikom (Ocimum basilicum) aromás, friss és jellegzetes ízű. A napos hely és a vízáteresztő, tápanyagokban gazdag talaj teremti meg az ideális növekedés feltételeit. A bazsalikomot nagyon gyakran pestóhoz vagy paradicsommal párosításban használják a konyhában.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4000159499645
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Betakarítás kezdete: | Április |
| Íz: | Friss, aromás |
| Élőhely: | Napos |
| Aktuális növénymagasság: | 10 - 20 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 40 cm |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Bio: | Bio |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 500 g |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





