Bazsalikom "Magic White" cserépátmérő: kb. 12 cm Ocimum
Cikkszám 3319100Termékleírás
Cikkszám 3319100
A "Magic White" bazsalikom (Ocimum basilicum) leveleinek friss, zamatos íze van. Frissen szedve ízletes ételek varázsolhatók. Az aroma teljes érvényesüléséhez napos helyet kell választani, és rendszeresen kell öntözni. Ez a középzöld levelű növény augusztustól szeptemberig hozza fehér virágait.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4000159480742
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Betakarítás kezdete: | Március |
| Íz: | Fűszeres |
| Élőhely: | Napos |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 60 cm |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Ehető: | Ehető |
| Trágyázás: | Rendszeresen használjon trágyákat |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



