Bazsalikom piros cserépátmérő: kb. 11 cm Ocimum basilicum
Cikkszám 3700416Termékleírás
Cikkszám 3700416
A bazsalikomnak (Ocimum basilicum) friss, zamatos és összetéveszthetetlen íze van. A napos hely és a vízáteresztő, tápanyagokban gazdag talaj teremti meg az ideális növekedés feltételeit. A bazsalikomot nagyon gyakran pesztóhoz vagy paradicsommal párosítva használják a konyhában.
Áprilistól novemberig
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420716048
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Betakarítás kezdete: | Április |
| Íz: | Friss, aromás |
| Élőhely: | Napos |
| Aktuális növénymagasság: | 5 - 10 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 30 cm |
| Edény átmérője: | 11 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| Ehető: | Ehető |
| Bio: | Nem bio |
| Trágyázás: | Rendszeresen használjon trágyákat |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 150 g |
| Magasság: | 10,0 cm |
Az ábrán látható dekoráció nem része a terméknek és a szállítmánynak.
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!





