Kerti kakukkfű "Silver Queen" cserépátmérő: kb. 12 cm Thymus
Cikkszám 3319290Termékleírás
Cikkszám 3319290
A "Silver Queen" kerti kakukkfű (Thymus vulgaris) leveleinek kellemes, mediterrán íze van. Frissen szedve ízletes ételek varázsolhatók. Az aroma teljes érvényesüléséhez napos helyet kell választani, és rendszeresen kell öntözni. Ez a világoszöld levelű növény júniustól júliusig hozza ibolyaszínű virágait.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4000159480728
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Íz: | Fűszeres |
| Betakarítás kezdete: | Március |
| Élőhely: | Napos |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 15 cm |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| Növekedési forma: | Kárpit alakú |
| Ehető: | Ehető |
| Trágyázás: | Rendszeresen használjon trágyákat |
| Télálló: | Télálló |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 600 g |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 12,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



