"Red Robin" korallberkenye készlet 100 db mag. kb. 80-100 cm cserép kb. 7,5 l
Cikkszám 5319280Termékleírás
Cikkszám 5319280
A "Red Robin" korallberkenye (Photinia fraseri) egy örökzöld lombos cserje, amely egész évben inspirál színeivel. Tavasszal jelenik meg a ragyogó piros hajtás, amelyet májusban és júniusban fehér virágpompa követ. Augusztustól a dekoratív piros bogyók szép kontrasztot alkotnak a zöld lombozattal. Megfelelő metszéssel ez a laza, egyenes növekedésű lombos cserje sövényként is kiválóan használható. A készlet 100 növényt tartalmaz, amelyekkel kb. 33 folyóméternyi sövényt lehet létrehozni. A sövénynövények jellemzően földlabdával kaphatók. Ez a legelterjedtebb módszer, mivel elegendő védelmet nyújt a gyökerek számára, és megkönnyíti a növények növekedését.
Rendelkezésre állástól függően vagy a növények frissességének biztosítása érdekében azonban előfordulhat, hogy a sövénynövényeket cserepes formában szállítjuk. Mindkét változat kiválóan alkalmas ültetésre, és biztosítja a sövény egészséges és erős fejlődését.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420949897
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Növekedési forma: | Széles bokros |
| Éves növekedés: | Gyorsan növő (40 - 50 cm) |
| max. növési magasság cm-ben: | 300 cm |
| Virágok: | Virággal |
| Örökzöld: | Örökzöld |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Télálló: | Télálló |
| Cserépméret: | 7,5 l |
| Erkélyre is ajánlott: | Erkélyre nem ajánlott |
| Őszi színek és gyümölcsdíszek: | Díszgyümölcs |
| Ápolási igény: | Normál igény |
| Aktuális növénymagasság: | 80 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 300,0 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!









